Dobry konferansjer, czyli „Konferansjerskie ABC” okiem praktyka


 

Planujesz event i zastanawiasz się, czy potrzebujesz konferansjera, a jeśli tak, to jakiego? Zanim dokonasz wyboru konkretnej osoby warto, żebyś uświadomił sobie, jaką rolę odgrywa prowadzący i jakie założenia musi spełnić, żeby przyczynić się do sukcesu twojego wydarzenia. 

 

  • Co robi konferansjer?
  • Jaki moderator sprawdzi się na Twoim evencie?
  • Czego od prowadzącego powinien wymagać klient?
  • Jakie są cechy dobrego konferansjera?
  • O czym musi pamiętać każdy prowadzący?
  • Za co konferansjer może trafić na czarną listę agencji eventowych?
  • Dlaczego prowadzenie eventów to zawód, a nie praca dorywcza?
  • Dlaczego wybór złego moderatora może zagrozić całemu wydarzeniu? 

 

Na te i szereg innych pytań odpowiadam w cyklu wpisów Konferansjerskie ABC, który opieram na swoim doświadczeniu zawodowym konferansjerki i moderatorki wydarzeń o przeróżnym charakterze, wymaganiach i prestiżu. Zapraszam do lektury! 

 

Konferansjer to wizualna wizytówka klienta

 

Konferansjer nie udaje, że zna język obcy


 

Konferansjer szyje możliwie niewidzialną nicią


 

Konferansjer zawsze wie, kto jest jego publiką


 

Konferansjer nie jest główną gwiazdą wydarzenia


 

Konferansjer w duecie zawsze gra zespołowo


 

Konferansjer doskonale zna cały przebieg eventu


 

Konferansjer na scenie winę bierze na siebie


 

Konferansjer to profesja, a nie zajęcie na boku


 

Konferansjer współpracuje z całą ekipą eventu


 

Konferansjer sprawia, że to inni błyszczą na scenie

 

Anna Butrym – jest konferansjerką, która nie boi się żadnych wyzwań, a praca z publicznością to jej żywioł. Na scenie pojawia się właściwie od zawsze, i to w niejednej roli: skrzypaczki, tłumaczki, trenerki biznesu, animatorki, konferansjerki i moderatorki wydarzeń. Z chęcią prowadzi eventy dwujęzycznie – płynnie posługuje się językiem angielskim i węgierskim.
Świetnie odnajduje się w prowadzeniu zarówno gal, konferencji, imprez kulturalnych, spotkań firmowych, jak i wieczorów autorskich, koncertów, wyjazdów integracyjnych, wydarzeń sportowych czy konferencji prasowych. Prowadzi także autorskie szkolenia z wystąpień publicznych, a w swoim portfolio ma również epizody telewizyjne i reklamowe oraz medialną reprezentację instytucji kulturalnej. Swobodnie czuje się nie tylko na scenie, ale także w studio radiowym i przed kamerą.
Klienci doceniają przede wszystkim jej energię, uśmiech, staranne przygotowanie, płynność we wszystkich językach i umiejętność dostosowania stylu prowadzenia do każdego rodzaju wydarzenia. Jej dumą zawodową jest fakt, że każdy event udało się jej zrealizować ze stuprocentową satysfakcją zleceniodawców, którzy chętnie polecają ją do kolejnych projektów i nawiązują dłuższą współpracę. 

 

Tagi: konferansjer, konferansjerka, prowadzący, prowadząca, moderator, moderatorka, MC, host, prezenter, prezenterka, animator, animatorka, prowadzenie eventu, prowadzenie imprezy, prowadzenie konferencji, prowadzenie gali, event, impreza, konferencja, gala, panel, wywiad, moderowanie panelu, prowadzenie wywiadu, konferansjer angielski, konferansjerka angielski, konferansjer węgierski, konferansjerka węgierski, konferansjer dwujęzyczny, konferansjerka dwujęzyczna