The Qualitons w Warszawie


Kilka dni temu wspomniałam, że podczas 5. edycji Festiwalu Muzyka i Świat, która odbędzie się 22-24 marca w Krakowie, wystąpi węgierski zespół The Qualitons. Okazuje się, że to nie jedyny koncert zespołu – w Krakowie zagrają 23 marca, a w Warszawie wystąpią dzień wcześniej w klubie Huśtawka (Bracka 20a). Bilety do kupienia w przedsprzedaży w barze Huśtawki i sklepie muzycznym Side One (Chmielna 21) w cenie 15zł, w dniu koncertu 25zł.

A tak  o The Qualitons piszą organizatorzy koncertu w Huśtawce:

Mamy prawdziwy zaszczyt zaprosić Państwa na koncert grupy THE QUALITONS – węgierskiego zespołu należącego do ścisłej światowej czołówki sceny funk/rythm and blues! Będzie to jeden z dwóch koncertów w naszym kraju (kolejnego dnia wystąpią jako gwiazda Festiwalu Muzyka i Świat w Krakowie). To na wyjatkowa i jedyna okazja, żeby usłyszeć ich na żywo w naprawdę kameralnej atmosferze. Zespół związany jest z kultową niemiecka wytwórnią TRAMP RECORDS, specjalizującą się w muzyce funk i soul.
Po koncercie winylowe after party z didżejami SOUL SERVICE, których wspomoże związany z Qualitons węgierski dj Kanada Kaosz. Będzie to prawdziwe święto muzyki funk – obecność obowiązkowa!

: