Tokaj w Białymstoku i Olsztynie


W serii restauracji węgierskich w Polsce przedstawiam Wam kolejne dwie – w Białymstoku i Olsztynie. Niestety, podobnie jak lokal w Rzeszowie, mogę je opisać jedynie teoretycznie, bo nie miałam okazji spróbować serwowanej tam kuchni. Właściciele prezentują swoją restaurację w następujący sposób:

Węgierska kuchnia, węgierska muzyka, węgierskie alkohole… wszystko w najlepszym wydaniu. Za panoramicznymi oknami widok na gotycką bryłę białostockiej Katedry. Prawie jak w Budapeszcie… Można tu przyjść na kulinarną ucztę we dwoje, wpaść na kieliszek palinki ze znajomymi, zorganizować bankiet, spotkanie biznesowe, imprezę rodzinną. Gospodarze TOKAJU podołają każdemu wyzwaniu – z uśmiechem, serdecznie z prawdziwie polsko-węgierską gościnnością.

Węgierski gulasz smakuje najlepiej gdy przyrządzi go prawdziwy węgierski kucharz. Podobnie zresztą można powiedzieć o węgierskim placku, zupie rybnej, innych madziarskich potrawach. W obu TOKAJACH, tym białostockim i tym z okolic Olsztynka w kuchniach rządzą kucharze z Węgier. Dlatego tu wszystko jest smaczne.

RESTAURACJA WĘGIERSKA TOKAJ
Białystok, ul. Malmeda 7
tel. 85 742 08 07

kom. 600 052 527

restauracja@tokaj.com.pl
http://www.tokaj.com.pl

Niedziela – Piątek 12:00 – 23:00
Sobota 12:00 – 24:00

RESTAURACJA WĘGIERSKA przy drodze nr E77

Pawłowo, 11-015 Olsztynek

tel: 060-940-14-01

fax: 089-519-37-53

tokaj.olsztynek.com.pl

.

O innych restauracjach przeczytacie we wcześniejszych wpisach:

Jeżeli znacie inne lokale z węgierską kuchnią lub winem, piszcie w komentarzach lub poprzez formularz kontaktowy, a pojawią się w kolejnych wpisach!