W czym pomoże konferansjer prowadzący event dobroczynny?


 

Wydarzenia organizowane przez fundację, stowarzyszenie lub inną jednostkę działającą charytatywnie lub w ramach NGO ma przeważnie na celu rozpropagowanie wśród szerszej publiczności danej sprawy, wypromowanie pożądanych postaw i zachowań oraz zebranie środków na cel dobroczynny. Konferansjer prowadzący taki event pomoże w zrealizowaniu wszystkich trzech aspektów, niezależnie od charakteru wydarzenia, jakim może być zarówno bal, konferencja, zawody sportowe, jak i koncert, konferencja prasowa czy projekt okolicznościowy (Dzień Dziecka, Mikołajki itp.). Prowadzący nie tylko zaprezentuje najważniejsze aspekty merytoryczne i zaprosi kolejnych ekspertów lub artystów, ale również będzie moderatorem dyskusji i sesji Q&A, wymieni wszystkich darczyńców, sponsorów i partnerów dane akcji oraz poprowadzi licytację, aukcję czy loterię, służące zbieraniu funduszy. Konferansjer przy takich projektach może pracować odpłatnie lub pro bono, w zależności od charakteru projektu i osobistej decyzji prowadzącego.

 

Warszawa Business Run 2018

 

Fundacja Powszechnego Czytania

 

15. edycja Mikołajek KDK

 

Bal Charytatywny Fundacji Pomóż Innym

Anna Butrym – jest konferansjerką, która nie boi się żadnych wyzwań, a praca z publicznością to jej żywioł. Na scenie pojawia się właściwie od zawsze, i to w niejednej roli: skrzypaczki, tłumaczki, trenerki biznesu, animatorki, konferansjerki i moderatorki wydarzeń. Z chęcią prowadzi eventy dwujęzycznie – płynnie posługuje się językiem angielskim i węgierskim.
Świetnie odnajduje się w prowadzeniu zarówno gal, konferencji, imprez kulturalnych, spotkań firmowych, jak i wieczorów autorskich, koncertów, wyjazdów integracyjnych, wydarzeń sportowych czy konferencji prasowych. Prowadzi także autorskie szkolenia z wystąpień publicznych, a w swoim portfolio ma również epizody telewizyjne i reklamowe oraz medialną reprezentację instytucji kulturalnej. Swobodnie czuje się nie tylko na scenie, ale także w studio radiowym i przed kamerą.
Klienci doceniają przede wszystkim jej energię, uśmiech, staranne przygotowanie, płynność we wszystkich językach i umiejętność dostosowania stylu prowadzenia do każdego rodzaju wydarzenia. Jej dumą zawodową jest fakt, że każdy event udało się jej zrealizować ze stuprocentową satysfakcją zleceniodawców, którzy chętnie polecają ją do kolejnych projektów i nawiązują dłuższą współpracę. 

 

Tagi: konferansjer, konferansjerka, prowadzący, prowadząca, moderator, moderatorka, MC, host, prezenter, prezenterka, animator, animatorka, prowadzenie eventu, prowadzenie imprezy, prowadzenie konferencji, prowadzenie gali, event, impreza, konferencja, gala, panel, wywiad, moderowanie panelu, prowadzenie wywiadu, konferansjer angielski, konferansjerka angielski, konferansjer węgierski, konferansjerka węgierski, konferansjer dwujęzyczny, konferansjerka dwujęzyczna, konferansjer warszawa