W czym pomoże konferansjer prowadzący galę?


 

Podczas organizacji gali – najczęściej wieczornej – przeważnie kładzie się nacisk na elegancję i niezwykle gładki przebieg całego wydarzenia. Powracającymi motywami gali są przemówienia, wręczenia nagród i podziękowań oraz występy artystyczne. Konferansjer zadba o odpowiednie otwarcie wieczoru, przywitanie wszystkich VIPów i innych gości, dopilnuje kolejności przemówień i poprowadzi wręczenie nagród, zapowie program artystyczny i elegancko zakończy wieczór. Gale nierzadko prowadzone są dwujęzycznie z uwagi na zagranicznych uczestników – dzięki równoległej, np. polsko-anglojęzycznej konferansjerce wszyscy zaproszeni goście będą czuli się komfortowo. Przy prowadzeniu gal sprawdzają się duety damsko-męskie, wprowadzające element jeszcze większego wysmakowania i pozwalające na ożywienie scenariusza dialogami pomiędzy konferansjerami.

 

Forum Faberlic Polska 2019

 

XVth International Winter Road Congress

 

Anna Butrym – jest konferansjerką, która nie boi się żadnych wyzwań, a praca z publicznością to jej żywioł. Na scenie pojawia się właściwie od zawsze, i to w niejednej roli: skrzypaczki, tłumaczki, trenerki biznesu, animatorki, konferansjerki i moderatorki wydarzeń. Z chęcią prowadzi eventy dwujęzycznie – płynnie posługuje się językiem angielskim i węgierskim.
Świetnie odnajduje się w prowadzeniu zarówno gal, konferencji, imprez kulturalnych, spotkań firmowych, jak i wieczorów autorskich, koncertów, wyjazdów integracyjnych, wydarzeń sportowych czy konferencji prasowych. Prowadzi także autorskie szkolenia z wystąpień publicznych, a w swoim portfolio ma również epizody telewizyjne i reklamowe oraz medialną reprezentację instytucji kulturalnej. Swobodnie czuje się nie tylko na scenie, ale także w studio radiowym i przed kamerą.
Klienci doceniają przede wszystkim jej energię, uśmiech, staranne przygotowanie, płynność we wszystkich językach i umiejętność dostosowania stylu prowadzenia do każdego rodzaju wydarzenia. Jej dumą zawodową jest fakt, że każdy event udało się jej zrealizować ze stuprocentową satysfakcją zleceniodawców, którzy chętnie polecają ją do kolejnych projektów i nawiązują dłuższą współpracę. 

 

Tagi: konferansjer, konferansjerka, prowadzący, prowadząca, moderator, moderatorka, MC, host, prezenter, prezenterka, animator, animatorka, prowadzenie eventu, prowadzenie imprezy, prowadzenie konferencji, prowadzenie gali, event, impreza, konferencja, gala, panel, wywiad, moderowanie panelu, prowadzenie wywiadu, konferansjer angielski, konferansjerka angielski, konferansjer węgierski, konferansjerka węgierski, konferansjer dwujęzyczny, konferansjerka dwujęzyczna, konferansjer warszawa