W czym pomoże konferansjer prowadzący jubileusz?


 

Okrągła rocznica działalności firmy czy instytucji, x-lecie pracy zawodowej eksperta lub szefa albo uroczystości towarzyszące wspomnieniu kluczowego i doniosłego wydarzenia wiążą się zawsze z wielkimi oczekiwaniami względem świetnej organizacji eventu. Konferansjer, któremu powierzymy prowadzenie gali jubileuszowej nie tylko sprawi, że bogaty scenariusz zostanie zrealizowany na scenie bez zakłóceń, ale także będzie czuwał, aby odpowiednio wspomóc pojawiające się nierzadko emocje czy niespodzianki. Wręczenie nagród i licznych prezentów, przemowy okolicznościowe i gratulacje, toasty i tort, retrospekcje i filmy, występy artystyczne i wspólne świętowanie przez długie godziny wymagają sprawnego zarządzania sceną, szybkich reakcji i celnych podsumowań. Kiedy powierzymy konferansjerkę odpowiedniej osobie, sami będziemy mogli cieszyć się jubileuszem i porozmawiać z zaproszonymi gośćmi, zamiast nieustannie martwić się o przebieg scenicznej części ważnej dla nas rocznicy.

 

Gala 30-lecia Ceramiki Paradyż

 

100-lecie PCK w Hotelu Bristol

 

450-lecie Unii Lubelskiej

 

Anna Butrym – jest konferansjerką, która nie boi się żadnych wyzwań, a praca z publicznością to jej żywioł. Na scenie pojawia się właściwie od zawsze, i to w niejednej roli: skrzypaczki, tłumaczki, trenerki biznesu, animatorki, konferansjerki i moderatorki wydarzeń. Z chęcią prowadzi eventy dwujęzycznie – płynnie posługuje się językiem angielskim i węgierskim.
Świetnie odnajduje się w prowadzeniu zarówno gal, konferencji, imprez kulturalnych, spotkań firmowych, jak i wieczorów autorskich, koncertów, wyjazdów integracyjnych, wydarzeń sportowych czy konferencji prasowych. Prowadzi także autorskie szkolenia z wystąpień publicznych, a w swoim portfolio ma również epizody telewizyjne i reklamowe oraz medialną reprezentację instytucji kulturalnej. Swobodnie czuje się nie tylko na scenie, ale także w studio radiowym i przed kamerą.
Klienci doceniają przede wszystkim jej energię, uśmiech, staranne przygotowanie, płynność we wszystkich językach i umiejętność dostosowania stylu prowadzenia do każdego rodzaju wydarzenia. Jej dumą zawodową jest fakt, że każdy event udało się jej zrealizować ze stuprocentową satysfakcją zleceniodawców, którzy chętnie polecają ją do kolejnych projektów i nawiązują dłuższą współpracę. 

 

Tagi: konferansjer, konferansjerka, prowadzący, prowadząca, moderator, moderatorka, MC, host, prezenter, prezenterka, animator, animatorka, prowadzenie eventu, prowadzenie imprezy, prowadzenie konferencji, prowadzenie gali, event, impreza, konferencja, gala, panel, wywiad, moderowanie panelu, prowadzenie wywiadu, konferansjer angielski, konferansjerka angielski, konferansjer węgierski, konferansjerka węgierski, konferansjer dwujęzyczny, konferansjerka dwujęzyczna, konferansjer warszawa