W czym pomoże konferansjer prowadzący konferencję prasową?


 

Wejście firmy na rynek, prezentacja nowego produktu lub usługi, omówienie istotnego i aktualnego tematu – często to właśnie konferencja prasowa jest tym typem eventu, który klient wybiera z szerszej gamy wydarzeń, by zaadresować powyższe aspekty. Konferansjer w tym przypadku szkicuje tło merytoryczne, pozwalające na zrozumienie charakteru spotkania, zapowiada management danej firmy i moderuje dyskusję wokół przedstawionej problematyki. Zarządza także pytaniami, padającymi ze strony dziennikarzy: pilnuje zarówno czasu, jak i tematycznej spójności, nie pozwalając, by sesja pytań zboczyła na inne tory, dzięki czemu zapobiega nie tylko rozmyciu celu spotkania, ale także pojawieniu się kwestii niewygodnych lub niemożliwych do rzetelnego omówienia w trakcie tak krótkiego wydarzenia.

 

Konferencja prasowa Roku Kultury Węgierskiej

 

Konferencja prasowa Winiarni Zamojskiej

 

Inauguracja 7. edycji „Dziel się uśmiechem”

 

Anna Butrym – jest konferansjerką, która nie boi się żadnych wyzwań, a praca z publicznością to jej żywioł. Na scenie pojawia się właściwie od zawsze, i to w niejednej roli: skrzypaczki, tłumaczki, trenerki biznesu, animatorki, konferansjerki i moderatorki wydarzeń. Z chęcią prowadzi eventy dwujęzycznie – płynnie posługuje się językiem angielskim i węgierskim.
Świetnie odnajduje się w prowadzeniu zarówno gal, konferencji, imprez kulturalnych, spotkań firmowych, jak i wieczorów autorskich, koncertów, wyjazdów integracyjnych, wydarzeń sportowych czy konferencji prasowych. Prowadzi także autorskie szkolenia z wystąpień publicznych, a w swoim portfolio ma również epizody telewizyjne i reklamowe oraz medialną reprezentację instytucji kulturalnej. Swobodnie czuje się nie tylko na scenie, ale także w studio radiowym i przed kamerą.
Klienci doceniają przede wszystkim jej energię, uśmiech, staranne przygotowanie, płynność we wszystkich językach i umiejętność dostosowania stylu prowadzenia do każdego rodzaju wydarzenia. Jej dumą zawodową jest fakt, że każdy event udało się jej zrealizować ze stuprocentową satysfakcją zleceniodawców, którzy chętnie polecają ją do kolejnych projektów i nawiązują dłuższą współpracę. 

 

Tagi: konferansjer, konferansjerka, prowadzący, prowadząca, moderator, moderatorka, MC, host, prezenter, prezenterka, animator, animatorka, prowadzenie eventu, prowadzenie imprezy, prowadzenie konferencji, prowadzenie gali, event, impreza, konferencja, gala, panel, wywiad, moderowanie panelu, prowadzenie wywiadu, konferansjer angielski, konferansjerka angielski, konferansjer węgierski, konferansjerka węgierski, konferansjer dwujęzyczny, konferansjerka dwujęzyczna, konferansjer warszawa