W czym pomoże konferansjer prowadzący pitching?


 

Pitch hall, sesja pitchingowa, pitching – niezależnie pod jaką nazwą występuje, prezentacja start-upów przed gronem inwestorów to częsty element współczesnych wydarzeń dla młodych przedsiębiorców i wynalazców (konferencji, warsztatów, obozów).  Konferansjer podczas takiego punktu programu – lub osobnego, nawet całodniowego konkursu – nie tylko przedstawia jury i zapowiada kolejnych uczestników, pilnując ustalonej z góry kolejności, ale dba o niezwykle ważny element sesji pitchingowej, czyli jasne przedstawienie reguł i żelazne ich przestrzeganie. Jednym z kluczowych aspektów pitch hallu są równe zasady dla wszystkich, w tym jednakowy, nieprzekraczalny czas na zaprezentowanie swojego pomysłu –  prowadzący odgrywa niezwykle ważną rolę w pilnowaniu ram czasowych wystąpień.  Konferansjer dba również o prawidłowy i emocjonujący przebieg wręczenia nagród i ogłoszenia zwycięzców, które przeważnie wieńczą serię pitchingów.

 

Konferencja Start-up Summer Camp 2017

 

Hackathon+ 2018

 

Start-up Summer Camp 2019

 

 

 

Anna Butrym – jest konferansjerką, która nie boi się żadnych wyzwań, a praca z publicznością to jej żywioł. Na scenie pojawia się właściwie od zawsze, i to w niejednej roli: skrzypaczki, tłumaczki, trenerki biznesu, animatorki, konferansjerki i moderatorki wydarzeń. Z chęcią prowadzi eventy dwujęzycznie – płynnie posługuje się językiem angielskim i węgierskim.
Świetnie odnajduje się w prowadzeniu zarówno gal, konferencji, imprez kulturalnych, spotkań firmowych, jak i wieczorów autorskich, koncertów, wyjazdów integracyjnych, wydarzeń sportowych czy konferencji prasowych. Prowadzi także autorskie szkolenia z wystąpień publicznych, a w swoim portfolio ma również epizody telewizyjne i reklamowe oraz medialną reprezentację instytucji kulturalnej. Swobodnie czuje się nie tylko na scenie, ale także w studio radiowym i przed kamerą.
Klienci doceniają przede wszystkim jej energię, uśmiech, staranne przygotowanie, płynność we wszystkich językach i umiejętność dostosowania stylu prowadzenia do każdego rodzaju wydarzenia. Jej dumą zawodową jest fakt, że każdy event udało się jej zrealizować ze stuprocentową satysfakcją zleceniodawców, którzy chętnie polecają ją do kolejnych projektów i nawiązują dłuższą współpracę. 

 

Tagi: konferansjer, konferansjerka, prowadzący, prowadząca, moderator, moderatorka, MC, host, prezenter, prezenterka, animator, animatorka, prowadzenie eventu, prowadzenie imprezy, prowadzenie konferencji, prowadzenie gali, event, impreza, konferencja, gala, panel, wywiad, moderowanie panelu, prowadzenie wywiadu, konferansjer angielski, konferansjerka angielski, konferansjer węgierski, konferansjerka węgierski, konferansjer dwujęzyczny, konferansjerka dwujęzyczna, konferansjer warszawa