W czym pomoże konferansjer prowadzący rozdanie nagród?


 

Gala wręczenia nagród to ogrom emocji zarówno dla laureatów, jak i organizatorów. Koordynacja wydarzenia, zwłaszcza gdy grono zwycięzców jest liczne, stanowi niemałe wyzwanie, a punktem kulminacyjnym tych starań jest sama ceremonia wręczania odznaczeń, dyplomów, statuetek czy nagród rzeczowych.  Konferansjer podczas takich wydarzeń otwiera wieczór, szkicując całą koncepcję danego konkursu czy jubileuszu, przedstawia jury, pilnuje kolejności kategorii i podkategorii nagród, zaprasza laureatów na scenę, dba o odpowiednią choreografię (uzasadnienie, wręczenie, zdjęcie, przemowa itp.), opanowuje ewentualne zamieszania, anonsuje gwiazdę wieczoru i podsumowuje pełen emocji event. Obecność prowadzącego jest szczególnie cenna przy długim scenariuszu i licznym gronie laureatów, a klasyczne zadania konferansjera rozszerzają się także o dyskretną koordynację hostess, pilnowanie czasu przemów z podziękowaniami i współpracę z oficjalnym fotografem wydarzenia.

 

Gala konkursu Polski Produkt Przyszłości

 

Gala Małopolskiej Nagrody Gospodarczej

 

 

Anna Butrym – jest konferansjerką, która nie boi się żadnych wyzwań, a praca z publicznością to jej żywioł. Na scenie pojawia się właściwie od zawsze, i to w niejednej roli: skrzypaczki, tłumaczki, trenerki biznesu, animatorki, konferansjerki i moderatorki wydarzeń. Z chęcią prowadzi eventy dwujęzycznie – płynnie posługuje się językiem angielskim i węgierskim.
Świetnie odnajduje się w prowadzeniu zarówno gal, konferencji, imprez kulturalnych, spotkań firmowych, jak i wieczorów autorskich, koncertów, wyjazdów integracyjnych, wydarzeń sportowych czy konferencji prasowych. Prowadzi także autorskie szkolenia z wystąpień publicznych, a w swoim portfolio ma również epizody telewizyjne i reklamowe oraz medialną reprezentację instytucji kulturalnej. Swobodnie czuje się nie tylko na scenie, ale także w studio radiowym i przed kamerą.
Klienci doceniają przede wszystkim jej energię, uśmiech, staranne przygotowanie, płynność we wszystkich językach i umiejętność dostosowania stylu prowadzenia do każdego rodzaju wydarzenia. Jej dumą zawodową jest fakt, że każdy event udało się jej zrealizować ze stuprocentową satysfakcją zleceniodawców, którzy chętnie polecają ją do kolejnych projektów i nawiązują dłuższą współpracę. 

 

Tagi: konferansjer, konferansjerka, prowadzący, prowadząca, moderator, moderatorka, MC, host, prezenter, prezenterka, animator, animatorka, prowadzenie eventu, prowadzenie imprezy, prowadzenie konferencji, prowadzenie gali, event, impreza, konferencja, gala, panel, wywiad, moderowanie panelu, prowadzenie wywiadu, konferansjer angielski, konferansjerka angielski, konferansjer węgierski, konferansjerka węgierski, konferansjer dwujęzyczny, konferansjerka dwujęzyczna, konferansjer warszawa