W czym pomoże konferansjer prowadzący ślub i wesele?


 

Ślub i wesele niewielu osobom kojarzą się z obecnością konferansjera, a samo wesele raczej przywodzi na myśl zatrudnienie wodzireja. Jednak konferansjer na weselu, a nawet ślubie wcale nie stanowi takiego ewenementu, biorąc pod uwagę obecne ogromne zróżnicowanie uroczystości spod tego znaku i tym samym bardzo szerokie spektrum potrzeb młodych par. Konferansjer sprawdzi się przy wydarzeniu, w którym ważna jest klasa i elegancja, prowadząc głosem gości przez wszystkie punkty dnia. Konferansjer nie będzie animował szeregu zabaw z tradycyjnego polskiego wesela, tak jak robiłby to wodzirej, zachęci jednak gości do wspólnego tańca czy zapowie i poprowadzi kluczowe punkty imprezy: pierwszy taniec, oczepiny, podziękowania dla rodziców, przemowy itp. Sprawdzi się także, gdy ślub ma mniej tradycyjną formę lub pobierają się osoby z różnych kręgów kulturowych i językowych – stanie się wtedy zarówno przewodnikiem, jak i tłumaczem uroczystości i wesela.

 

 

Międzynarodowy bankiet weselny

 

 

Anna Butrym – jest konferansjerką, która nie boi się żadnych wyzwań, a praca z publicznością to jej żywioł. Na scenie pojawia się właściwie od zawsze, i to w niejednej roli: skrzypaczki, tłumaczki, trenerki biznesu, animatorki, konferansjerki i moderatorki wydarzeń. Z chęcią prowadzi eventy dwujęzycznie – płynnie posługuje się językiem angielskim i węgierskim.
Świetnie odnajduje się w prowadzeniu zarówno gal, konferencji, imprez kulturalnych, spotkań firmowych, jak i wieczorów autorskich, koncertów, wyjazdów integracyjnych, wydarzeń sportowych czy konferencji prasowych. Prowadzi także autorskie szkolenia z wystąpień publicznych, a w swoim portfolio ma również epizody telewizyjne i reklamowe oraz medialną reprezentację instytucji kulturalnej. Swobodnie czuje się nie tylko na scenie, ale także w studio radiowym i przed kamerą.
Klienci doceniają przede wszystkim jej energię, uśmiech, staranne przygotowanie, płynność we wszystkich językach i umiejętność dostosowania stylu prowadzenia do każdego rodzaju wydarzenia. Jej dumą zawodową jest fakt, że każdy event udało się jej zrealizować ze stuprocentową satysfakcją zleceniodawców, którzy chętnie polecają ją do kolejnych projektów i nawiązują dłuższą współpracę. 

 

Tagi: konferansjer, konferansjerka, prowadzący, prowadząca, moderator, moderatorka, MC, host, prezenter, prezenterka, animator, animatorka, prowadzenie eventu, prowadzenie imprezy, prowadzenie konferencji, prowadzenie gali, event, impreza, konferencja, gala, panel, wywiad, moderowanie panelu, prowadzenie wywiadu, konferansjer angielski, konferansjerka angielski, konferansjer węgierski, konferansjerka węgierski, konferansjer dwujęzyczny, konferansjerka dwujęzyczna, konferansjer warszawa