W czym pomoże konferansjer prowadzący wydarzenie sportowe?


 

Niektóre wydarzenia sportowe wymagają zatrudnienia profesjonalnego komentatora, który doskonale zna tajniki gry i sędziowania, podczas innych z kolei ważne są aspekty organizacyjne i stworzenie odpowiedniej atmosfery. Konferansjer w ramach prowadzenia eventu sportowego zadba o to, żeby uczestnicy znali zarówno przebieg całego wydarzenia, jak i zasady bezpieczeństwa, będzie dopingował zawodników, udzielał istotnych informacji, a finalnie poprowadzi wręczenie nagród lub ceremonię medalową. Pomoże także w podgrzaniu atmosfery, jeśli zawodom towarzyszy spotkanie ze słynnym sportowcem, a w przypadku niespodziewanych sytuacji lub zagrożeń wesprze organizatora w przywróceniu porządku lub zapewnieniu bezpieczeństwa uczestnikom. Dzięki konferansjerowi partnerzy i sponsorzy wydarzenia zostaną odpowiednio wyeksponowani, podobnie jak kluczowe aspekty social mediów (hasztagi, strony, akcje), pozwalające na zwiększanie rozpoznawalności eventu.

 

Warszawa Business Run 2018

 

Arval Golf Rally 2019

 

Anna Butrym – jest konferansjerką, która nie boi się żadnych wyzwań, a praca z publicznością to jej żywioł. Na scenie pojawia się właściwie od zawsze, i to w niejednej roli: skrzypaczki, tłumaczki, trenerki biznesu, animatorki, konferansjerki i moderatorki wydarzeń. Z chęcią prowadzi eventy dwujęzycznie – płynnie posługuje się językiem angielskim i węgierskim.
Świetnie odnajduje się w prowadzeniu zarówno gal, konferencji, imprez kulturalnych, spotkań firmowych, jak i wieczorów autorskich, koncertów, wyjazdów integracyjnych, wydarzeń sportowych czy konferencji prasowych. Prowadzi także autorskie szkolenia z wystąpień publicznych, a w swoim portfolio ma również epizody telewizyjne i reklamowe oraz medialną reprezentację instytucji kulturalnej. Swobodnie czuje się nie tylko na scenie, ale także w studio radiowym i przed kamerą.
Klienci doceniają przede wszystkim jej energię, uśmiech, staranne przygotowanie, płynność we wszystkich językach i umiejętność dostosowania stylu prowadzenia do każdego rodzaju wydarzenia. Jej dumą zawodową jest fakt, że każdy event udało się jej zrealizować ze stuprocentową satysfakcją zleceniodawców, którzy chętnie polecają ją do kolejnych projektów i nawiązują dłuższą współpracę. 

 

Tagi: konferansjer, konferansjerka, prowadzący, prowadząca, moderator, moderatorka, MC, host, prezenter, prezenterka, animator, animatorka, prowadzenie eventu, prowadzenie imprezy, prowadzenie konferencji, prowadzenie gali, event, impreza, konferencja, gala, panel, wywiad, moderowanie panelu, prowadzenie wywiadu, konferansjer angielski, konferansjerka angielski, konferansjer węgierski, konferansjerka węgierski, konferansjer dwujęzyczny, konferansjerka dwujęzyczna, konferansjer warszawa