Konferansjer doskonale zna cały przebieg eventu


 

„Pani ma mikrofon, więc wie wszystko!”

 

Tak usłyszałam na jednym z eventów na początku mojej konferansjerskiej kariery. Abstrahując od prawdziwości tego twierdzenia, zawsze mam w pamięci tamten tekst, bo świadczy o tym, jak publiczność postrzega prowadzącego: jako osobę świetnie zorientowaną w całym evencie, a czasem jedyną dostępną „twarz” klienta, gdy reszta obsługi pracuje za kulisami.

 

O której mamy przerwy? Co będzie na lunch? Gdzie są toalety? Kto podbija pieczątkę na delegacji konferencyjnej? Jak dojechać na lotnisko? Czy dostaniemy prezentacje po zakończeniu kongresu?

 

Chyba nie ma pytania, którego nie zadaliby mi goście przeróżnych eventów, dlatego tym bardziej nie wyobrażam sobie nie znać świetnie merytorycznego scenariusza całego eventu, od otwarcia aż do oficjalnego finału. Czasami tą wiedzą udaje mi się zaskoczyć nawet organizatorów, jak podczas jednej z niedawnych konferencji, gdy – w przeciwieństwie do event managera czy klienta – nie musiałam zaglądać do agendy, by odpowiedzieć na dowolnie postawione pytanie. I bynajmniej nie polega to na uczeniu się scenariusza na pamięć!

Kluczem jest to, że każde wydarzenie traktuję jak własny event – zależy mi na jego jakości i komforcie wszystkich zaproszonych gości, dlatego uważnie wczytuję się w scenariusz i materiały briefujące, zadaję pytania organizatorom, dbam o merytoryczną i językową poprawność wypowiedzi, które mają paść z moich ust i konsultuję szczegóły logistyczne eventu, mające wpływ na prowadzenie sceny.

Konferansjer mylący nazwę wydarzenia, nazwiska wywoływanych prelegentów czy idący na przerwę, choć powinien za kilka minut stawić się na scenie? Jeśli takiego potrzebujesz, to niestety nie będę w stanie Ci pomóc ? Jeśli jednak szukasz kogoś zaangażowanego na 100 procent, napisz do mnie lub zadzwoń:

 

konferansjer@annabutrym.pl

+48 609 827 264

 

 
Anna Butrym – jest konferansjerką, która nie boi się żadnych wyzwań, a praca z publicznością to jej żywioł. Na scenie pojawia się właściwie od zawsze, i to w niejednej roli: skrzypaczki, tłumaczki, trenerki biznesu, animatorki, konferansjerki i moderatorki wydarzeń. Z chęcią prowadzi eventy dwujęzycznie – płynnie posługuje się językiem angielskim i węgierskim.
Świetnie odnajduje się w prowadzeniu zarówno gal, konferencji, imprez kulturalnych, spotkań firmowych, jak i wieczorów autorskich, koncertów, wyjazdów integracyjnych, wydarzeń sportowych czy konferencji prasowych. Prowadzi także autorskie szkolenia z wystąpień publicznych, a w swoim portfolio ma również epizody telewizyjne i reklamowe oraz medialną reprezentację instytucji kulturalnej. Swobodnie czuje się nie tylko na scenie, ale także w studio radiowym i przed kamerą.
Klienci doceniają przede wszystkim jej energię, uśmiech, staranne przygotowanie, płynność we wszystkich językach i umiejętność dostosowania stylu prowadzenia do każdego rodzaju wydarzenia. Jej dumą zawodową jest fakt, że każdy event udało się jej zrealizować ze stuprocentową satysfakcją zleceniodawców, którzy chętnie polecają ją do kolejnych projektów i nawiązują dłuższą współpracę. 

 

Tagi: konferansjer, konferansjerka, prowadzący, prowadząca, moderator, moderatorka, MC, host, prezenter, prezenterka, animator, animatorka, prowadzenie eventu, prowadzenie imprezy, prowadzenie konferencji, prowadzenie gali, event, impreza, konferencja, gala, panel, wywiad, moderowanie panelu, prowadzenie wywiadu, konferansjer angielski, konferansjerka angielski, konferansjer węgierski, konferansjerka węgierski, konferansjer dwujęzyczny, konferansjerka dwujęzyczna