Magyazyn powrócił w nowej odsłonie


Magyazyn, czasopismo studentów Katedry Hungarystyki Uniwersytetu Warszawskiego (z którym niegdyś i ja miałam okazję współpracować), po dłuższej przerwie powrócił w odświeżonej i nowoczesnej odsłonie. Jak pisze obecna redakcja:

Sziasztok! Magyazyn wita ponownie!

Kilka lat temu z inicjatywy studentów Uniwersytetu Warszawskiego powstał internetowy periodyk – dla hungarystów, hungarofilów, a także dla zupełnych laików, którzy chcieli poznać Węgry. Pismo po długim czasie funkcjonowania przestało być wydawane. Jednak biorąc pod uwagę, jak ważny to dla nas temat i jak wiele mamy w kwestii Węgier do powiedzenia – „Magyazyn” powraca. Przed przerwą świąteczną wydany zostanie pierwszy numer, a już teraz zapraszamy do dyskusji, lubienia naszego fanpage’a i przekazywania informacji dalej.

Bieżące informacje o czasopiśmie śledzić można na Facebooku (facebook.com/magyazyn/info). Magyazyn można kupić w Bibliotece Katedry Hungarystyki UW (pokój 00.115), w budynku przy ulicy Dobrej 55, w cenie 3 złotych, lub zamówić pod adresem magyazyn@outlook.com, podając liczbę egzemplarzy i adres do wysyłki (całkowity koszt zamówienia i nr konta do wpłat zostanie podany w mailu zwrotnym).

Magyazyn_nowa odsłona