Pierwsza 10 konferansjerów według poleceń agencji eventowych


Moja współpraca z agencją Creality przy poszukiwaniach najlepszego konferansjera ma swoje początki w plebiscycie na grupie Polecam i nie polecam – platforma dla eventowców, w ramach którego olbrzymia, kilkunastotysięczna społeczność osób na co dzień zajmujących się organizacją wydarzeń wskazała dziesiątkę (a potem finałową trójkę) godnych polecenia prowadzących.  To między innymi do tej puli wziętych konferansjerów sięgnęło Creality, by o najlepszego prowadzącego zapytać doświadczonych praktyków.

Nigdy nie spodziewałabym się, że zostanę ujęta w pierwszej dziesiątce polecanych prowadzących, patrząc na ogromną liczbę kolegów i koleżanek po konferansjerskim fachu z wieloletnim doświadczeniem. Dziękuję tym, którzy uznali, że kandydatura prosto i bez upiększeń opisana „Anna Butrym” zasługuje na ich rekomendację po wspólnie zrealizowanych eventach – każdy głos to dla mnie niezwykle cenne potwierdzenie, że lubicie ze mną pracować i ufacie mi, gdy uwijam się na scenie z mikrofonem w imieniu Was i Waszych klientów. 

To zaufanie chcę niezmiennie budować nie tylko udowadniając swój profesjonalizm podczas kolejnych eventów, ale także transparentnie dokumentując swoje doświadczenie sceniczne i medialne w ramach portfolio, zdjęć, nagrań audio i wideo oraz dzieląc się konferansjerskim know-how w ramach cyklu Konferansjerskie ABC. Jeżeli jednak nurtuje Was jakakolwiek kwestia, związana z moim dorobkiem, to zapraszam do kontaktu – z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania.