W czym pomoże konferansjer prowadzący konferencję?


 

Jednym z niezwykle ważnych aspektów konferencji i kongresów, bazujących na licznych wystąpieniach krajowych i zagranicznych ekspertów, jest  realizacja założeń czasowych agendy. Nawet drobne przesunięcia czy odstępstwa mogą pod koniec dnia zsumować się do poważnych opóźnień, powodując irytację prelegentów i słuchaczy, którzy – również z powodu innych, późniejszych zobowiązań – mogą opuścić wydarzenie mimo starań organizatora. Konferansjer podczas konferencji lub kongresu pomaga w pilnowaniu czasu wypowiedzi mówców i rozpoczynania kolejnych bloków po przerwach kawowych i lunchowych, otwiera i zamyka dzień, wspiera sesje Q&A przy pytaniach padających z sali i każdorazowo prezentuje kolejnego prelegenta, nakreślając jego sylwetkę zawodową i tematykę wystąpienia. Niekiedy przyjmuje na siebie także rolę moderatora panelu dyskusyjnego, wplecionego w program konferencji – więcej o tej roli  i jej założeniach można przeczytać tutaj:

 

Konferansjer vs moderator

 

Konferencja NCBR

 

Konferencja Cloud Computing 2019

 

Anna Butrym – jest konferansjerką, która nie boi się żadnych wyzwań, a praca z publicznością to jej żywioł. Na scenie pojawia się właściwie od zawsze, i to w niejednej roli: skrzypaczki, tłumaczki, trenerki biznesu, animatorki, konferansjerki i moderatorki wydarzeń. Z chęcią prowadzi eventy dwujęzycznie – płynnie posługuje się językiem angielskim i węgierskim.
Świetnie odnajduje się w prowadzeniu zarówno gal, konferencji, imprez kulturalnych, spotkań firmowych, jak i wieczorów autorskich, koncertów, wyjazdów integracyjnych, wydarzeń sportowych czy konferencji prasowych. Prowadzi także autorskie szkolenia z wystąpień publicznych, a w swoim portfolio ma również epizody telewizyjne i reklamowe oraz medialną reprezentację instytucji kulturalnej. Swobodnie czuje się nie tylko na scenie, ale także w studio radiowym i przed kamerą.
Klienci doceniają przede wszystkim jej energię, uśmiech, staranne przygotowanie, płynność we wszystkich językach i umiejętność dostosowania stylu prowadzenia do każdego rodzaju wydarzenia. Jej dumą zawodową jest fakt, że każdy event udało się jej zrealizować ze stuprocentową satysfakcją zleceniodawców, którzy chętnie polecają ją do kolejnych projektów i nawiązują dłuższą współpracę. 

 

Tagi: konferansjer, konferansjerka, prowadzący, prowadząca, moderator, moderatorka, MC, host, prezenter, prezenterka, animator, animatorka, prowadzenie eventu, prowadzenie imprezy, prowadzenie konferencji, prowadzenie gali, event, impreza, konferencja, gala, panel, wywiad, moderowanie panelu, prowadzenie wywiadu, konferansjer angielski, konferansjerka angielski, konferansjer węgierski, konferansjerka węgierski, konferansjer dwujęzyczny, konferansjerka dwujęzyczna, konferansjer warszawa